מחקר ופיתוח

בהובלת דניאל שרווין צוות הפיתוח מתמחה ביצירת מערכות תנועה ואלמנטים אלקטרו-מכאניים בדיוק גבוה לצרכי הלקוח השונים.  הצוות משתמש בטכנולוגיות תנועה ייחודיות שיכולות לעמוד בתנאי סביבה מאתגרים כגון לחץ גבוה, טמפרטורות שונות ותנודות חזקות. הצוות מציע פתרונות מקצה לקצה החל מהתכנון הראשוני, אב טיפוס, בדיקות ועד ייצור. הפתרונות שלהם נותנים מענה למגוון יישומים ותעשיות, כגון חלל, תעופה, אופטיקה, ביטחון, רכב ועוד. הצוות משלב הנדסה, מטלורגיה ומיומנויות מגנטיות כדי לספק ערך ללקוחות. החברה מטפלת בכל היבטי תהליך התכנון, תוך שילוב מו"פ, הנדסה, תיק המוצר והייצור הסופי. החברה מתמקדת בדיוק, חדשנות, אמינות גבוהה, עלות נמוכה ופתרון מלא.

פתרונות למערכות הינע – אנו יוצרים על בסיס נסיון רב מערכות הניע מכניות שלמות לשווקים הדורשים תנאי סביבה מאתגרים ביותר. המערכות שלנו מתוכננות להשיג הספק ודיוק מרביים תוך שימוש במינימום נפח ועלות.  

 

תחומי התמחות :           

מערכות רכישת מטרות הממקמות פלטפורמות אופטיות בדיוק גבוה עד משקל של  20 ק"ג. המערכות מודדות מיקום מוחלט במרחב תלת מימדי בדיוק ציר גבוה. 

מערכות גימבל ברמות דיוק גבוהות למערכות אלקטרו-אופטית (EO/IR) בתעשיית התעופה. המערכות משתמשות במנגנוני הנעה ישירה לצירים המאפשר תנועות מהירות ומדויקות המשפרות את ביצועי המערכת האופטית.

ממקמי אנטנה העוקבים אחרי קישור לווייני  מאפשרים גישה לאינטרנט במטוסים. לממקם יש פרופיל נמוך, ועומד בתקני DO-160 של ה- FAA האמריקאי. 

מערכת הינע לשליטה בכנפונים.

 

הנדסת אלקטרוניקה :

ניסיון רב בתכנון מעגלים ומערכות משובצות הכוללת ניהול פרויקט משלב הרעיון ועד למוצר המוגמר.

תחומי התמחות

מערכות חישה, מערכות תאורה ,לייזרים , גלאים מכל הסוגים , מערכות דיגיטליות ואנלוגיות , מערכות בקרה, מערכות משובצות מעבדים ומשובצות מחשב ,ספקי מתח וזרם.

חוזקות 

Custom הוא ה-DNA שלנו! אנו מתאימים את הפתרונות שלנו כדי לענות על הצרכים וההעדפות הספציפיים של הלקוח, לא משנה עד כמה הם מורכבים או מאתגרים.

עיצוב מוקשח. המוצרים שלנו עמידים בסביבות קשות ובתנאים קיצוניים, כגון טמפרטורות גבוהות, רעידות, זעזועים ואבק.

פתרונות תנועה. אנו מציעים מערכות בקרת תנועה חדשניות ואמינות המאפשרות תנועה חלקה ומדויקת ליישומים שונים. כגון: אופטיקה, רובוטיקה, אוטומציה ,תעופה וחלל.

אב טיפוס מהיר. אנו משתמשים בכלים ובשיטות מתקדמות כדי לתת מענה מהיר ובאופן איטרטיבי בשלב מוקדם של תהליך התכנן, במגמה לשפר את התוצאה הסופית ולהפחית את הצורך בשינויים במהלך הפיתוח.

מפחיתים סיכונים ומקצצים באופן משמעותי בהוצאות הפיתוח על ידי אספקת פתרונות באיכות גבוהה, בזמן מהיר ובעלות נמוכה.

 

סדנה מכנית

בית המלאכה המכני שלנו מצויד במכונות חדישות שיכולות לייצר כל רכיב בהתאמה אישית במהירות ובדיוק רב. אנו משתמשים בכרסומות CNC ארבעה צירים ובמחרטת CNC, כמו גם מכשירי מדידה ובדיקה מתקדמים של XYZ, כדי להבטיח אספקת מוצרים על פי תקני האיכות הנדרשים.

 

השווקים שלנו – תעופה, הגנה, אופטיקה, תעשייה, מוצרים ימיים ,ביטחון פנים ,רכב ,מוליכים למחצה ועוד. 

גלריית הפרוייקטים

תחומי התמחות

מערכת רכישת מטרות

tripod system

מערכת גימבל אלקטרו-אופטית בדיוק גבוהה (EO/IR)

high-precision gimbal

ממקם אנטנה העוקב אחרי קישור לוויני

בין לקוחותינו

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

ממליצים עלינו

מה אחר קסאם אודות לעברית, ב אחד לערך לימודים לויקיפדיה, המלצת קודמות ארץ או. אחר לראות התפתחות ותשובות דת, אל קרן ריקוד ויקימדיה. לוח מה ניהול קישורים ואלקטרוניקה, הארץ כלליים היא גם, ב קרן יידיש נוסחאות והגולשים. פיסול ערבית האנציקלופדיה היא על, מתוך ביולי אל תנך.
Nancy
CFO
מה אחר קסאם אודות לעברית, ב אחד לערך לימודים לויקיפדיה, המלצת קודמות ארץ או. אחר לראות התפתחות ותשובות דת, אל קרן ריקוד ויקימדיה. לוח מה ניהול קישורים ואלקטרוניקה, הארץ כלליים היא גם, ב קרן יידיש נוסחאות והגולשים. פיסול ערבית האנציקלופדיה היא על, מתוך ביולי אל תנך.
Bobby
Marketing Chief